ZAPRASZAMY!!!
ANETA
TOMCZAK-GORZELNIAK

Poradnia Żywienia CzłowiekaWOLSZTYN
ul. Wodna 8
tel.: 669 342 554


ZIELONA GÓRA
ul. Wyspiańskiego 13
pokój 109
tel.: 669 193 485

 
O Mnie
Kilka słów o mojej osobie
mgr inż. Aneta Tomczak-Gorzelniak - jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, specjalizacja Żywienie Człowieka. Tematem mojej pracy magisterskiej była: Ocena stanu wiedzy na temat diety cukrzycowej a poziom wyrównania glikemii wśród pacjentów chorujących na cukrzycę typu II. Swoją wiedzę poszerzyłam na studiach podyplomowych na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Doświadczenie zdobyłam pracując jako dietetyk we własnej poradni, którą prowadzę od maja 2008 r. W 2011 roku powstała też filia poradni w Zielonej Górze. Swoja pracę wykonuję z pasją, zaangażowaniem i poświęceniem. Nie ukrywam, że najbardziej lubię układać diety dla pacjentów, którzy wszystko lubią jeść.
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki ślicznych dziewczynek, które kocham ponad życie. Ponadto uwielbiam mohito i dobre ciacho od czasu do czasu. :)
mgr Wioleta Piętka - Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku dietetyka. Tematem mojej pracy licencjackiej była "Specyfika diety u osób starszych" natomiast pracę magisterską pisałam na temat "Zwyczajów żywieniowych i stylu życia osób otyłych". Swoją dotychczasową praktykę zawodową zdobyłam w trakcie zajęć klinicznych w poznańskich szpitalach oraz w Poradni Żywienia Człowieka w Wolsztynie. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach dotyczących żywienia człowieka oraz chorób dietozależnych. Głównym celem mojej pracy jest trwałe kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych u osób z nadwagą.
Na co dzień jestem osobą pogodną i życzliwie nastawioną do ludzi. Lubię jazdę na rowerze, podróże po Polsce oraz dobre filmy.

Zapraszam do zapoznania się z moimi kwalifikacjami:

Copyright (c)2017 - Poradnia Żywienia Człowieka - Aneta Tomczak-Gorzelniak - 64-200 Wolsztyn, ul. Wodna 8